Apmaksa&Piegāde

Apmaksa:

 

1.      1. Apmaksa ar pārskaitījumu:

-        - Pēc pasūtījuma veikšanas uz Jūsu e-pastu tiks nosūtīts rēķins, kuru varēsiet apmaksāt no savas internetbankas.

-        - Pēc apmaksas Jūs saņēmsiet preci norādītajā termiņā.

 

2.      2. Apmaksa ar Dāvanu karti:

-        - Ievietojiet visas preces, kuras vēlaties iegādāties, pirkuma grozā.

-        - Lapas augšējā labajā stūrī uzklikšķiniet uz pirkuma grozu un izvēlieties sadaļu ‘’skatīt pirkuma grozu’’

-        - Pirkuma grozā izvēlieties sadaļu ‘’Izmantot Dāvanu Karti’’ un ievadiet dāvanu kartes kodu.

-        - Noklikšķiniet ‘’Pielietot kodu’’


Sīkāka informācija : info@demure.lv

 

Piegāde:

Demure internetveikals saviem klientiem sniedz vairākas preču piegādes iespējas:Preces BEZMAKSAS iespējams saņemt Demure radošajā darbnīcā Krišjāņa Valdemāra ielā 3 (ieeja no Zvaigžņu ielas puses), Talsos, LV-3201.1. Izvēloties saņemt preci Omniva pakomātā piegāde visā Latvijas teritorijā. Piegādes izmaksas sākot no 2.50 EUR. Piegādes cena atkarīga no preču izmēra, svara un apjoma. Piegādes termiņš 2-10 darba dienas

 

 

2. Izvēloties preci saņemt ar Omniva kurjeru piegāde visā Latvijas teritorijā, Lietuvā un Igaunijā. Prece tiks piegādāta uz Jūsu norādīto adresi no 1 līdz 7 darba dienu laikā, piegādes izmaksas sākot no 5.00 EUR Piegādes termiņš 2-7 darba dienas

 

 

3. Izvēloties saņemt preci Mana Pasta Stacija pakomātā Visā Latvijas teritorijā. Piegādes izmaksas 2.00 EUR.  Piegādes termiņš 3-5 darba dienas. UZMANĪBU! Sakarā ar saņemtajām klientu sūdzībām informājam, ka piegāde, izmantojot pasta stacija pakalpojumus, var ieilgt. 

 

 

 

  4. Izvēloties piegādi ar Latvijas Pasta starpniecību, Jūs preci saņemsiet sev tuvākajā Latvijas Pasta filiālē. Ar Latvijas Pasta starpniecību iespējama piegāde ārpus Latvijas teritorijas. Piegādes izmaksas atkarīgas no izvēlētās piegādes vietas. Piegādes termiņu iespējams precizēt pa tel: 22406824 vai rakstot e-pastu: info@demure.lv

 

 

Preces BEZMAKSAS iespējams saņemt Demure radošajā darbnīcā Krišjāņa Valdemāra ielā 3 (ieeja no Zvaigžņu ielas puses), Talsos, LV-3201.

 

 

 


 


 Kurjers nodrošina preces piegādi līdz mājas durvīm.

 

Piegāde ir iespējama visas Latvijas teritorijā un ārpus tās, vadoties pēc Jūsu norādītās adreses.

Piegādes cena ārpus Latvijas teritorijas tiek aprēķināta individuāli. To iespējams aprēķināt aplūkojot pirkuma grozu un izēloties sadaļu ‘’Aprēķināt Piegādi un Nodokļus’’.

 


Preces bezmaksas iespējams saņemt Demure radošajā darbnīcā Krišjāņa Valdemāra ielā 3 (ieeja no Zvaigžņu ielas puses), Talsos, LV-3201.

 

Preču saņemšanas brīdī kurjeram jāuzrāda personu apliecinošu dokumentu.